Bereket ofis hakkımızda | bereketofis.com

Hakkımızda

Bereket ofis olarak 20 yıllık tecrübemizle başta ofis koltukları olmak üzere bir çok sektörün oturma grubunu üretmekten gurur duyuyoruz. Ofis, hastane, otel, restoran, cafe, sinema ve konferans salonları gibi alanlarda kullanılan koltuk takımlarını tamamen birinci sınıf malzeme kullanarak üretip başta Türkiye olmak üzere Dünya'nın her noktasına gönderimler yapmaktayız.

Firmamız üretici olması sebebiyle sayfamızda bulunan tüm ürünlerimiz siparişle beraber üretilmektedir. Dolayısıyla her ürün kişiye özel üretim olup, koltuklara ait renkler, ölçüler ve diğer özellikler sipariş zamanı belirlenir. Ancak özel üretim olması dolayısıyla da iadesi ve değişimi mümkün değildir. Tüm ofis oturma grubu koltuklarımız üretim hatalarına karşı sürekli kontrollü olarak denetlenmektedir. Üretim hatalarına karşı tüm ürünlerimiz firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Bereket ofis olarak amacımız 2023 Türkiye vizyonuna uygun yurt dışı ihracatımızı arttırarak vatanımıza döviz katkısı sağlayıp ülkemizin kalkınmasında ufakta olsa  bir pay sahibi olmaktır.